Wegańskie torebki ekologiczne

z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów – tkaniny korkowej i washpapy

Dzięki swojej niepowtarzalnej stylistyce wegańskie torebki Floresta są nie tylko ekologiczne, ale i estetyczne. Zostały wykonane z nowoczesnych i certyfikowanych materiałów. Są stworzone dla osób dbających o środowisko naturalne i nieobojętnych na krzywdę żywych istot. Poznaj je i odkryj radość posiadania pięknych przedmiotów, przy których powstaniu nie ucierpiało żadne zwierzę.

W 100% wegańskie

Wyróżnikiem marki Floresta są materiały, z których powstają torebki – tkanina korkowa i washpapa (papier do szycia). Materiały te stanowią nowoczesne i wegańskie alternatywy dla skóry zwierzęcej. Wyglądem i właściwościami przypominają skórę, jednak pozyskiwane są w pełni z produktów drzewnych.

Produkowane w Polsce

Wszystkie torebki Floresta szyte są w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wybierając nasze produkty wybierasz modę etyczną oraz wspierasz lokalny biznes.

W unikalnym stylu

Dzięki połączeniu tkaniny korkowej i washpapy torebki Floresta wyróżniają się unikalnym stylem. Te naturalne i ekologiczne materiały zaprezentowane zostały w eleganckim wydaniu. Torebki będą zarówno idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji, jak również wyjątkowym dodatkiem na specjalne okazje.

Wegańskie torebki z eko materiałów – tkaniny korkowej i washpapy

Proponowane wyroby zostały stworzone w Polsce z materiałów posiadających certyfikaty:

  • Forest Stewardship Council (SCS) przyznawany drzewnym produktom leśnym,
  • PETA Approved Vegan oznaczający, że wyprodukowane zostały bez wykorzystania jakichkolwiek materiałów pochodzenia zwierzęcego,
  • Oeko-Tex Standard 100 świadczący o ich przebadaniu pod kątem obecności szkodliwych substancji.

Tkanina korkowa i washpapa to ekologiczne i wegańskie surowce, które wypierają tradycyjne materiały. Są wykonane odpowiednio z korka naturalnego lub barwionego albo z w pełni biodegradowalnego, wytrzymałego papieru. Zaprojektowane, by wspomóc ochronę środowiska naturalnego, są kwintesencją świadomej i odpowiedzialnej mody etycznej.

Wykonujemy z nich:

  • małe torebki na długim i krótkim pasku,
  • kopertówki,
  • duże torby na ramię.

Wykonana w duchu eko torebka zdobi każdą stylizację i nienachalnie inspiruje Twoje otoczenie do dbałości o planetę. Jest wyrazem Twojej troski o los innych istot żywych. Pozwala Ci bez wyrzutów sumienia cieszyć się elegancją przyjazną dla środowiska.

Torebki wegańskie

Nadszedł czas na świadomą konsumpcję dóbr i wyjątkową estetykę w wegańskim wydaniu. Poznaj torebki ekologiczne Floresta i ciesz się pięknymi akcesoriami wykonanymi w etyczny sposób.

Nasze wegańskie torebki to oryginalne polskie wyroby z eko skóry. Roślinne surowce użyte do produkcji tych akcesoriów zgodnych z zasadami etycznej mody to certyfikowane materiały, którymi wyróżnia się marka Floresta.

Wśród proponowanych produktów na pierwszy plan wysuwają się trzy modele w różnych wariantach.

Torebki z serii TRIO

Te akcesoria to prawdziwa biżuteria wśród torebek. Tkanina korkowa z połyskującymi przetarciami została połączona z przyciągającą wzrok, błyszczącą washpapą, czyli papierem przeznaczonym do szycia. Te torebki mogą być wykorzystywane jako akcesoria do ręki. Mają też dwa odpinane paski: długi do noszenia na ramieniu i krótki – idealny do założenia na nadgarstek.

Wegańskie kopertówki wąż na saharze

To torebka, której wyróżnikiem jest ekologiczna washpapa ze wzorem imitującym skórę węża. Taki wzór jest zwykle odtwarzany na prawdziwej skórze zwierząt, my jednak prezentujemy go w wegańskim wydaniu. Ta wyjątkowa kopertówka została wyposażona w odpinany złoty łańcuszek służący do powieszenia jej na ramieniu. Jest zapinana na zatrzask magnetyczny.

Torby ekologiczne z serii BASIC

Te pojemne ekologiczne torby mieszczą dokumenty w formacie A4, a ich wielkość może być regulowana dzięki bokom mocowanym na magnesy. Zostały wyposażone w odpinany chwost i regulowany pasek na ramię. Są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, z których wszystkie wykonane są z washpapy i korka.

Jeśli los zwierząt i planety nie jest Ci obojętny, poznaj naszą ofertę. Wypróbuj polskie wegańskie torebki z eko skóry i odkryj etyczną stronę mody.

Obserwuj nas na Instagramie